Du er besøgende nr.  

1318040
Denne ugeDenne uge27132
Denne MånedDenne Måned74707
   

Medlems Login  

   

Kalender  

August 2017
M T O T F L S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

Opdateret D. 20-07-2017 af TomTom

Medlemmer: 43 - Prøvemedlemmer: 3 - Støttemedlemmer: 14

ULVENE MC - Aalborg har 63 registrerede medlemmer
Navn:Klubnavn:By:Email:
*** Medlemmer ***
Kim Henry Olsen
Ellidshøj
Ingen mail
Per Hansen
( Bestyrelse )
"Pep"
Aalborg
nimbus.ph@stofanet.dk
Pauli Christensen
"Pulle"
Aalborg Ø
Ingen mail
Ole Steffensen
"Steff"
Aalborg
steff.o@live.dk
Karsten Jellesen
"Krasser"
Vårst
karsten@jellesen.eu
Bent Bjerre
"Smørhår"
Vodskov
bentbjerre@hotmail.com
Ole Holmberg
Aalborg
oholmberg@stofanet.dk
Torben Worm
"Worm"
Vester Hassing
tor.worm@gmail.com
Peter Jensen
( Suppleant )
"Krumtap"
Vårst
krumtap@outlook.dk
Poul Christensen
( Kasserer )
Tylstrup
poul9382@gmail.com
Jørgen Strøm Kristensen
"Texas"
Kongerslev
nethippie@gmail.com
Jan Paarmann
"Ernie"
Vejgaard
jep3922@gmail.com
Kasper Sennenvald
"Bedemand"
Farsø
sennenvald@os.dk
Otto Dresfeldt
( Bestyrelse )
"TomTom"
Aalborg
odr1966@gmail.com
Søren Elmkær
"Sorte Søren"
Egense
s.elmkaer@gmail.com
Helle Arentzen
Vadum
arentzen67@ofir.dk
Ole Sophusen
"Osten"
Aalborg SV
ragger@stofanet.dk
Michael Nielsen
Øster Uttrup
mihale69@gmail.com
Ernst Kristiansen
Godthåb
ernstkristiansen@hotmail.com
Morten Børglum
( Formand )
"HAZE"
Aalborg
mortenborglum@gmail.com
Jørgen Hansen
"Crashtest"
Aalborg
akvadkaalborg@gmail.com
Torben Schnejder Ax
"Ax"
Aalborg
tsax@stofanet.dk
Johnny Thomsen
( Suppleant )
"Fat Boy"
Aabybro
jtfatboy@mail.dk
Christian Fischer Arbild
Aalborg
arbild@anarki.dk
Frank Horsøe
( Bestyrelse )
"Bubber"
Aalborg
horsoe@gmail.com
Svend E. Andersen
Svenstrup
sea@nnf.dk
Anders Dansbo
"Kæl'pot"
Aalborg Ø
andersdansbo@hotmail.com
Søren Andreasen
"Fætter Højben"
Aalborg
andreasen@outlook.com
René Hansen
"Motormund"
Aalborg
h.rene@jubii.dk
Gert Sterup
"Sterup"
Nørresundby
gt-sen@hotmail.com
Iben Horsøe
Aalborg
ih22112@gmail.com
Henrik Hansesgård
"Hansi"
Storvorde
hansesgaard@yahoo.dk
Brian Vammen
( Bestyrelse )
Aalborg
vammen@teliamail.dk
Sandy Clemmensen
Blenstrup
sandy@fusca.dk
Per K. Olesen
Aalborg
kofodolesen@stofanet.dk
Michael F. Knudsen
"MF"
Aalborg
101jyttevej@stofanet.dk
Lars Næsborg
( Revisor )
Aalborg
lars@naesborg-web.dk
Jan Huus Eskildsen
"Huus"
Klarup
j.huus@cool.dk
Lars Christensen
"Basse"
Haverslev
basse01@godmail.dk
Jens M. Holm
Aalborg
jensmichaelholm@live.dk
John D. Pedersen
Dokkedal
dokkedal016@hotmail.com
Lene Rosengren
Dokkedal
dokkedal016@hotmail.com
Bo Viuf Mikkelsen
Skørping
mintalisman@gmail.com
*** Prøve medlemmer ***
Jens Madsen
Svenstrup
j@madsen.mail.dk
Henrik Ax
Ellidshøj
henrikax@live.dk
Kasper H. Kristoffersen
Aalborg Ø
kasperhovaldt@gmail.com
*** Støtte medlemmer ***
Lis Guldbrandtsen
Tylstrup
lisguldbrandt@gmail.com
Erik Jørgensen
Aalborg
Ingen mail
Jane Elmkær
Egense
j.elmkaer@gmail.com
Jennice Christophersen
Aalborg
akva@stofanet.dk
Kirsten Nielsen
Vodskov
kirsten.nielsen@klarupnet.dk
Lene J. Andersen
Svenstrup
leneandersen34@yahoo.dk
Michael Sterup
Svenstrup
m.sterup@gvdnet.dk
Lilli-Ann Dansbo
Aalborg
lillianndansbo@hotmail.com
Henrik Rasmussen
Tylstrup
henriksmail@jubii.dk
Mathias G. Arentzen
Vadum
mathiasAZZ@hotmail.com
Finn Hansen
"Hansen Danmark"
Rinkenæs
Ingen mail
Heidi Frihed Knudsen
Aalborg
101jyttevej@stofanet.dk
Tina Pedersen
Aalborg
tipstp@gmail.com
Diana Mikkelsen
Storvorde
diana.mikkel@hotmail.com
   

Vejret - Aalborg  

 
   
© UlveneMC 2012